Ceny služeb

Kolik Vás to bude stát a co vše za to získáte

Cena pro živnostníky

Ceny pro drobné podnikatele, řemeslníky, IT či jiné specialisty, kteří potřebují dlouhodobě zpracovávat účetnictví, ale chtějí se soustředit na svoje podnikání.

  • Zpracování Vaší daňové evidence
  • Vypracování Vašeho daňového přiznání a přehledů
  • Zaslání těchto přehledů na příslušné orgány – ZP, OSSZ, FU

Od 490 Kč / měsíc

Konzultace a analýza účetnictví zdarma

Cena pro firmy

Kompletní účetní servis pro střední a malé firmy. S tímto balíčkem firmy pracují ve svém oboru a nemusí se zabývat účetnictvím.

  • Vedení Vašeho účetnictví
  • Vypracování daňových přiznání, kontrolních hlášení, přehledů pro pojišťovny
  • Komunikace s FÚ, ČSSZ, zdravotními pojišťovnami
  • Zpracování výkazů

Od 999 Kč / měsíc

Konzultace a analýza učetnictví zdarma

Nestačí Vám jednoduchý balíček?

Ceny na míru

Náročnějším klientům a větším firmám kalkulujeme ceny na míru, které se odvíjejí od přesných specifik klienta.

Nenašli jste co jste hledali?

Ceny za další úkony

Další úkony jako mzdynákladové optimalizace, poradenské a konzultační služby apod. se kalkulují na míru. Využijte prosím tedy naši bezplatnou kalkulaci a konzultaci pomocí tlačítka výše. Na Vaši poptávku odpovíme do 5 pracovních dnů a připravíme pro Vás cenu na míru přesně Vaším požadavkům.

Kromě dlouhodobé spolupráce jsme schopni Vám pomáhat i v rámci jednorázových či nepravidelných zakázek. (například daňové přiznání menších OSVČ za celý rok – cena od 1500 Kč). Další služby typu konzultace, rozbory hospodaření, podklady pro banky Vám naceníme přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás prosím kontaktovat pro upřesnění ceny.

Při dlouhodobé spolupráci se předem domluvíme, co bude spadat do měsíčního paušálu. Měsíční paušál je pro mnohé klienty výhodnější než účtování ceny za jednotlivé zaevidované položky.

Cena měsíčního paušálu vychází buď z výše uvedených balíčků, nebo se kalkuluje přímo na míru dle obsahu práce, kterou měsíční paušál zahrnuje.

Nabídka na míru